Doporučení na autorizovaný servis

Odpovědět
Dawid
Senior
Senior
Reactions:
Kontaktovat uživatele:

Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Dawid » čtv 19. pro 2019 16:16:34

Přátelé, ikdyž já do autorizáku nejezdím a nebudu to měnit, tak spousta z Vás tam jezdí a jezdit bude. Budu rád, když zde budete sdílet své pocity, dojmy a zkušenosti se servisy. Dotazů kam zajet na servis, kde to funguje a podobně je hromada. Uveďte vždy název dealera a město kde se nachází, co jste tam už absolvovali a krátké hodnocení.
Díky.

Fiat Tipo sedan Opening edition Plus 1,4 95k rv 2016
Youtube

alesh
Objevitel
Objevitel
Reactions:

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od alesh » sob 21. pro 2019 7:15:20

Já teda zatím nemám zkušenost se servisem,ale jen čerstvě s nákupem v AutoPavlas Frýdek-Místek. Malinký autorizák, auta nasekané na malém prostoru,který se snaží maximálně využít. Od prvního setkání jsem jednal jen s panem majitelem a co jsem vysledoval při návštěvách,tak přebíral auta do servisu, vyřizoval zájemce o nové auta, řešil svoje auta v inzerci,přebíral peníze, zajel vyřídit plnou moc, pojistku no prostě mi přišlo,že dělá skoro vše ;) což mělo za výhodu,že na místě u auta uměl udělat neodolatelnou cenu a nemusel se složitě vyptávat a nechávat si něco schvalovat u nadřízených jak to je ve velkých autorizácích. Zatím mám jen samé plusy a doufám, že to tak bude i po prvních garančkách nebo při řešení nějakých problémů. :idea: :idea:

Pajinex
Nováček
Nováček
Reactions:

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Pajinex » úte 31. bře 2020 18:01:27

Souhlas s kolegou s pozitivní recenzí na Auto Pavlas. Koupeno u nich Tipo SW v LPG verzi, nabídnut už po telefonu velmi slušný protiúčet na Doblo 1,6MJet. LPG verze byly poslední dvě v inzerci a u druhého dealera byla cena o cca dvacet litrů vyšší. Skutečně až rodinné jednání, p. majitel prokázal detailní znalosti auta, jen na okraj poradil např. tankování víceoktanového benzínu, projetí na benzín alespoň jednou za měsíc dvacet km, dávat Selenii olej, nevylepení znaku LPG pro vjezd do podzemních garáží :D , komplet mi nastavil UConnect a spároval s telefonem aj. včetně ukázky nálevky na benzín z kanystru. Víceméně se stran provozu vším řídím. Za mne palec nahoru, jen to mám trochu z ruky. Na servis jezdím do Auto Štěpán v Boleslavi a v ničem mne zatím nezklamali. Taky jsem po nich zatím nic nechtěl, jen standard.

Odpovědět