Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Motor, převodovka, cukání...
Odpovědět
Bican
Nováček
Nováček
Reactions:
Příspěvky: 3
Registrován: 11 bře 2021, 22:59

Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od Bican »

Zdravím Vás,
Vážně uvažuji o koupi FIATu Tipo City Cross. Nenašel jsem ale nikde technické informace o motoru Firefly 74kW. Jde mi hlavně o rozdíl mezi 88kw a 74kW verzí. Něco málo je řečeno zde
Děkuji za info,
Radovan


Alfa Romeo 147 JZD, 85 kW (2005) - his
Lancia Ypsilon 1.2 Elefantino Coconut (2014) - her
ex FIAT 500L Living 1.4 T-Jet (2014)
ex Alfa Romeo Giulietta 1.4 T-Jet (2012)
a dalších asi 30 aut (Chevrolet, Saturn, SAAB, Ford, Peugeot, Renault ...)
Uživatelský avatar
Dawid
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 2108
Registrován: 12 úno 2019, 19:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od Dawid »

Nikdo z nás ho tady nemá. Takže všichni budeme čerpat stejné info. Z netu, od prodejce.
Mě by ale 3 válec vadil a společně s 5 ti kvaltem ještě více... jízdně to může být fajn.
Obrázek
Bravomv
Nováček
Nováček
Reactions:
Příspěvky: 25
Registrován: 15 pro 2020, 22:00

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od Bravomv »

Nejlépe se v tom projet. Máme doma půl roku staré Clio 66kW (tříválec s turbem, nepřímý vstřik) a Tipo 70kW kombi (nájezd 500 km). Tipo se ještě zajede a bude to trochu lepší, ale to Clio je proti Tipu s tou atmosférou jako "raketa" a má to jen 5-ti kvalt. Příjemně mě ten tříválec překvapil. Takže já bych tříválce s turbem předem nezatracoval. Jinak Tipo jsem vyměnil na Bravo 1,6 Mjet 88kW, a to už jelo slušně, srovnávat to samozřejmě nejde.
Uživatelský avatar
Dawid
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 2108
Registrován: 12 úno 2019, 19:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od Dawid »

Ja to samozrejme nechci zatracovat, muze to jezdit fajn. Spis mam nejaky vnitrni blok proti 3 valcum v motoru. Ma to samozrejme vyssi kroutak nez atmosfera pujde to poznat.. mam v planu se s tim jit projet, az to pujde.
Obrázek
Uživatelský avatar
chrener
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 706
Registrován: 04 bře 2020, 09:48
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od chrener »

Takto:
Kedysi sme mali všetci 5-kvalt, predtým 4-kvalt...
Áno, dá sa povedať, že dnes už je 6-kvalt štandard, no logicky ide len o odstupňovane prevodových pomerov, a teda že 5-kvalt bude mať dlhšie prevody a vo finále to bude za jedno... Pri charakteristike 3-valca je podľa mňa 5-kvalt rozumnejšia voľba... Máme Citroen C4 Cactus s trojválcom bez turba 1.2 a 5-kvalt robotautomatom, ide to ako čert...
Treba si uvedomiť že Tipo Cross je auto koncipované do mesta, na krátke trate a nie na cestovanie... Aj keď raz za rok cestu k moru určite dá...
Obrázek
Jeep Renegade 1.4 MultiAir TURBO 127KW 75th Anniversary
Pajinex
Nováček
Nováček
Reactions:
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2019, 23:11

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od Pajinex »

Rád bych si vyzkoušel raději FF čtyřválec. Vím, že všichni zdražovali, ale osobně bohužel vnímám nové Tipo jako méně za víc. Ve své skříni bych na dálnici využil klidně i sedmičku, takže pětikvalt je za mě prostě šetření. Navíc verze s 88 kW u X-ka ho má, tak proč ne Tipo? To samé se týká absence dvouokruhových FSD tlumičů. O tlumičích z motorek něco vím a opravdu mě těší jejich solidní práce v kombinaci s šestnáctkami. U novinky je má snad jen Cross a verze s dieselem a tuším, že Cross jen vpředu? Co bych určitě bral jsou LED světlomety a hlídání mrtvého úhlu, digitální přístrojovka mě nechává chladným. Zrovna nedávno kolegovi navždy zhasla v Passatu a cenu raději nevědět, byť se to údajně dá řešit levněji přes čínské dodavatele s novým naprogramováním u lidí, co to umí i u nás. Třeba jen maluju čerta na zeď, ale tohle fakt řešit nechci.
Uživatelský avatar
Jirka Mirror
Junior
Junior
Reactions:
Příspěvky: 132
Registrován: 04 lis 2020, 17:38

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od Jirka Mirror »

Taky mě zarazilo, že tlumiče FSD dávaj jen na předek a to ještě jenom na nějaké motorizace a výbavy :naughty:
Jinak ten digitální přístrojovej štít mi připadá takovej divnej ,část kruhových přístrojů je dokreslena digitálně a to dost nepřesně.
Fiat Tpo 1,4Tjet HB Mirror
modrá Venezia
Uživatelský avatar
Jirka Mirror
Junior
Junior
Reactions:
Příspěvky: 132
Registrován: 04 lis 2020, 17:38

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od Jirka Mirror »

Z dnešního Světa Motorů

Obrázek
Fiat Tpo 1,4Tjet HB Mirror
modrá Venezia
Uživatelský avatar
chrener
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 706
Registrován: 04 bře 2020, 09:48
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od chrener »

No to znamená, že je priestor na nejakú optimálnu mapu, kde ten motor pustia z emisných oťaží, na jeho štandardné možnosti, alebo potom z neho vyžmýkajú maximum ako stage 2 map.
Obrázek
Jeep Renegade 1.4 MultiAir TURBO 127KW 75th Anniversary
m.scale
Nováček
Nováček
Reactions:
Příspěvky: 19
Registrován: 18 dub 2021, 08:27

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od m.scale »

Bravomv píše:
23 bře 2021, 16:21
Nejlépe se v tom projet. Máme doma půl roku staré Clio 66kW (tříválec s turbem, nepřímý vstřik) a Tipo 70kW kombi (nájezd 500 km). Tipo se ještě zajede a bude to trochu lepší, ale to Clio je proti Tipu s tou atmosférou jako "raketa" a má to jen 5-ti kvalt. Příjemně mě ten tříválec překvapil. Takže já bych tříválce s turbem předem nezatracoval. Jinak Tipo jsem vyměnil na Bravo 1,6 Mjet 88kW, a to už jelo slušně, srovnávat to samozřejmě nejde.

Zajímalo by mě ,jakou máš u toho Clia (66kw) spotřebu ?
Foligno
Člen klubu
Člen klubu
Reactions:
Příspěvky: 57
Registrován: 30 čer 2021, 17:43
Bydliště: na prajzke

Re: Rozdíl v motorech Firefly 74 kW a 88 kw

Příspěvek od Foligno »

chrener píše:
24 bře 2021, 09:09
Takto:
Kedysi sme mali všetci 5-kvalt, predtým 4-kvalt...
Áno, dá sa povedať, že dnes už je 6-kvalt štandard, no logicky ide len o odstupňovane prevodových pomerov, a teda že 5-kvalt bude mať dlhšie prevody a vo finále to bude za jedno... Pri charakteristike 3-valca je podľa mňa 5-kvalt rozumnejšia voľba... Máme Citroen C4 Cactus s trojválcom bez turba 1.2 a 5-kvalt robotautomatom, ide to ako čert...
Treba si uvedomiť že Tipo Cross je auto koncipované do mesta, na krátke trate a nie na cestovanie... Aj keď raz za rok cestu k moru určite dá...
Zdravím do Košic Chreniku. No je to asi tak. Crosse mám s litrem, na příměstských a městských 35 tam a zpět včer je dobrý. Neurazí ani 90 km do hor. Ale nevím jestli je to dobrá volba třeba k moři. Jel jsem v létě, bylo vedro do Prahy- takže Ostrava, Prostějov, okolo Černé Hory, pak pár cílů na vysočině a končil jsem v Praze. No a když jsem z auta vystoupil a jen tak si sáhnul na kola jestli moc nehřejí a tak, tak z prostoru od motoru takový smrad jakoby se trochu pálila guma nebo co. Jo už jsme s ním byli i v Košicích, a 4 dospělí pohoda, spotřeba 5,7 ale fakt si nemyslím, že je to na dálkové trasy.
Foligno
Odpovědět