Volný pokec..

Volný pokec na jakékoliv téma..
Odpovědět
PetrBa
Nováček
Nováček
Reactions:

Re: Volný pokec..

Příspěvek od PetrBa »

První (a další) dojmy
Zdravím. Nedá mi to, abych se nepodělil o několik dojmů z prvních cca 500 km s novým Tipem hatchbackem 1,4 70kw mirror edice Italia. Už jsem to dostal trochu do rukou a hlavně nohou a zvykám si. Auto celkově dobré, smiřuju se pomalu s motorem, který mohl mít pár koníků navíc. Hlavně rozjezdy jsou slabší, i když vytáčím, řve to a nejede. Od trojky nahoru dobrý. Do města v pohodě, dálnici jsem zatím nejel. Interiér přiměřený ceně, pár drobností navíc bych uvítal. Líbí se mi Uconect rádio, ve starém autě jsem neměl. To je paráda. Škoda, že nejde trvale vypnout start-stop. Otrava před každou jízdou. Kufr slušný na hatchback. Spotřebu jsem zatím neřešil, ale myslím, že to bude kolem 6 litrů. tak zatím asi všechno. Petr.

Dawid
Objevitel
Objevitel
Reactions:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dawid »

Na motot si clovek musi zvyknout, a premysli, zda pojede nebo ne..
Uconnect umime dodelat, stop start umime trvale vypnout.. Kdyby byl zajem, staci rict.. 😉
Fiat Tipo sedan Opening edition Plus 1,4 95k rv 2016
- výměna repro za HERTZ + vytlumení dveří
- parkovací kamera
- DRL DropOUT
- DRL Menu

Obrázek
chrener
Člen klubu
Člen klubu
Reactions:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chrener »

PetrBa píše:
04 bře 2021, 17:54
První (a další) dojmy
Zdravím. Nedá mi to, abych se nepodělil o několik dojmů z prvních cca 500 km s novým Tipem hatchbackem 1,4 70kw mirror edice Italia. Už jsem to dostal trochu do rukou a hlavně nohou a zvykám si. Auto celkově dobré, smiřuju se pomalu s motorem, který mohl mít pár koníků navíc. Hlavně rozjezdy jsou slabší, i když vytáčím, řve to a nejede. Od trojky nahoru dobrý. Do města v pohodě, dálnici jsem zatím nejel. Interiér přiměřený ceně, pár drobností navíc bych uvítal. Líbí se mi Uconect rádio, ve starém autě jsem neměl. To je paráda. Škoda, že nejde trvale vypnout start-stop. Otrava před každou jízdou. Kufr slušný na hatchback. Spotřebu jsem zatím neřešil, ale myslím, že to bude kolem 6 litrů. tak zatím asi všechno. Petr.
Nazdar,
pokiaľ je to auto nové tak po 500km to je ešte vždy surové a ptrebuje sa to rozbehať... Potom to pôjde trochu lepšie...
Obrázek
Jeep Renegade 1.4 MultiAir TURBO 127KW 75th Anniversary
Honzazeman
Člen klubu
Člen klubu
Reactions:

Příspěvek od Honzazeman »

Tvl vás tady je dlouho jsem tady nebyl na začátku tady nás bylo 10 členů ale je to dobře !! Už aby bylo po všem s covidem a udělali pořádnej sraz to budem muset objednat někde celej camp :lol: :clap:
TIPO 1.4 70kw
Dawid
Objevitel
Objevitel
Reactions:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dawid »

No musis sem taky chodit... 🤣
Fiat Tipo sedan Opening edition Plus 1,4 95k rv 2016
- výměna repro za HERTZ + vytlumení dveří
- parkovací kamera