
Bílý lak
Re: Bílý lak
Ahoj prišel jsi na to ?
ja koupil auto bile vylestil ceramik voskem a stejne ty fleky tam mam.hlavne nahore na kapote .jakoby matna a lesklá mista.
ja koupil auto bile vylestil ceramik voskem a stejne ty fleky tam mam.hlavne nahore na kapote .jakoby matna a lesklá mista.
Re: Bílý lak
Oni ty nový laky nic nevydrží, já tu bílou měl takovou matnou, tak jsem to vzal lestičku a dvěma pastama a super doporučuji.

