Xenon nebo led?

Světla, lak, karoserie, dvěře, kapota...
Uživatelský avatar
ondrik363
Junior
Junior
Reactions:
Příspěvky: 198
Registrován: 13 pro 2020, 07:53
Bydliště: Častkovce

Re: Xenon nebo led?

Příspěvek od ondrik363 »

Ano, zapojenie je ine aj pouzity hw, ale myslim, aspon z mojho pohladu, ze by som bol schopny to zapojit, aby to fungovalo..Nebolo by to jednoduche, ale za pouzitia pridavnych obvodov a emulatorov by to islo..Chalani na nemeckom tipo fore uz veselo menia zadne obycajne svetla za led svetla..Tiez ich nie je jednoduche zapojit, aby fungovali a BC bol ticho, ale da sa to..Tiez za pouzitia pridavnych obvodov. Musim sa priznat, ze po nich tiez pozeram, ale momentalne su este drahe, aspon pre mna.. Ale videl som ich nazivo pred par dnami na dialnici, a vyzeralo to fakt dobre.... :clap:


Fiat TIPO SW 1.6 mJET 88kw, DDCT
Lancia DELTA III 1.4 Tjet, 88kw, LPG M6
ex - Chrysler PT Cruiser 2.0, 104kw, LPG
ex - Fiat STILO 3dv, 1.6, 76kw, LPG
ex - Fiat CROMA 1.9 mJET, 110kw, AT6
ex - Opel OMEGA 3.2 V6, 160kw, AT4
ex - Opel OMEGA 2.5 V6, 125kw, M5
Uživatelský avatar
Dawid
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 2108
Registrován: 12 úno 2019, 19:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon nebo led?

Příspěvek od Dawid »

To jo, zadni svetla ale jen sviti a tim konci. Tam to zase tak slozite neni. U prednich svetel ale vidim problem hlavne v rizeni rezimu denni/pohasnuti a zhasnuti pri blinkru. Kdyz jsem u sebe daval LED denni sviceni, musel jsem resit, ze moje BCM je neumi obslouzit v klasickem zapojeni. Takze se vymyslelo zapojeni jinak. Trochu mi do toho hazelo vidle tech 5V protoze jsem chtel vyuzit origo napajeni dennich.
Obrázek
Uživatelský avatar
ondrik363
Junior
Junior
Reactions:
Příspěvky: 198
Registrován: 13 pro 2020, 07:53
Bydliště: Častkovce

Re: Xenon nebo led?

Příspěvek od ondrik363 »

Tak zadne len svietia, ale ako vies, je tam PWM..Takze ani zadne nie je take jednoduche zapojit.. Ale pri tych prednych vychadzam z mojich skusenosti a z toho, ze ja mam "specificke svetla", takze moj BC ma PWM signal na DRL, co sa tyka intenzity svietenia..Nehovorim, ze by to bolo jednoduche, ale z mojho pohladu je to realizovatelne....
Fiat TIPO SW 1.6 mJET 88kw, DDCT
Lancia DELTA III 1.4 Tjet, 88kw, LPG M6
ex - Chrysler PT Cruiser 2.0, 104kw, LPG
ex - Fiat STILO 3dv, 1.6, 76kw, LPG
ex - Fiat CROMA 1.9 mJET, 110kw, AT6
ex - Opel OMEGA 3.2 V6, 160kw, AT4
ex - Opel OMEGA 2.5 V6, 125kw, M5
Odpovědět