Doporučení na autorizovaný servis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dawid
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 2108
Registrován: 12 úno 2019, 19:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Dawid »

Přátelé, ikdyž já do autorizáku nejezdím a nebudu to měnit, tak spousta z Vás tam jezdí a jezdit bude. Budu rád, když zde budete sdílet své pocity, dojmy a zkušenosti se servisy. Dotazů kam zajet na servis, kde to funguje a podobně je hromada. Uveďte vždy název dealera a město kde se nachází, co jste tam už absolvovali a krátké hodnocení.
Díky.


Obrázek
Uživatelský avatar
alesh
Junior
Junior
Reactions:
Příspěvky: 264
Registrován: 15 pro 2019, 14:06
Bydliště: !!!

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od alesh »

Já teda zatím nemám zkušenost se servisem,ale jen čerstvě s nákupem v AutoPavlas Frýdek-Místek. Malinký autorizák, auta nasekané na malém prostoru,který se snaží maximálně využít. Od prvního setkání jsem jednal jen s panem majitelem a co jsem vysledoval při návštěvách,tak přebíral auta do servisu, vyřizoval zájemce o nové auta, řešil svoje auta v inzerci,přebíral peníze, zajel vyřídit plnou moc, pojistku no prostě mi přišlo,že dělá skoro vše ;) což mělo za výhodu,že na místě u auta uměl udělat neodolatelnou cenu a nemusel se složitě vyptávat a nechávat si něco schvalovat u nadřízených jak to je ve velkých autorizácích. Zatím mám jen samé plusy a doufám, že to tak bude i po prvních garančkách nebo při řešení nějakých problémů. :idea: :idea:
Socka
Obrázek
Pajinex
Nováček
Nováček
Reactions:
Příspěvky: 6
Registrován: 21 pro 2019, 23:11

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Pajinex »

Souhlas s kolegou s pozitivní recenzí na Auto Pavlas. Koupeno u nich Tipo SW v LPG verzi, nabídnut už po telefonu velmi slušný protiúčet na Doblo 1,6MJet. LPG verze byly poslední dvě v inzerci a u druhého dealera byla cena o cca dvacet litrů vyšší. Skutečně až rodinné jednání, p. majitel prokázal detailní znalosti auta, jen na okraj poradil např. tankování víceoktanového benzínu, projetí na benzín alespoň jednou za měsíc dvacet km, dávat Selenii olej, nevylepení znaku LPG pro vjezd do podzemních garáží :D , komplet mi nastavil UConnect a spároval s telefonem aj. včetně ukázky nálevky na benzín z kanystru. Víceméně se stran provozu vším řídím. Za mne palec nahoru, jen to mám trochu z ruky. Na servis jezdím do Auto Štěpán v Boleslavi a v ničem mne zatím nezklamali. Taky jsem po nich zatím nic nechtěl, jen standard.
Uživatelský avatar
Tony
Člen klubu
Člen klubu
Reactions:
Příspěvky: 73
Registrován: 15 zář 2020, 14:05

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Tony »

Má někdo zkušenost (jakoukoliv) se servisem Humpolec ( Rozkoš), Máca Jihlava nebo Barth Pardubice?
Obrázek
Fiat Tipo SW Lounge 1.4 95k (City, Visibility, Safety, Comfort II) r.v.2020
Uživatelský avatar
Dawid
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 2108
Registrován: 12 úno 2019, 19:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Dawid »

Barth Pardubice ale ne s Fiatem.
Ceny asi prumerne az vyssi na autorizak. Prace asi v pohode.
Zaruky resili beze slov..
Obrázek
Marekfiat
Nováček
Nováček
Reactions:
Příspěvky: 23
Registrován: 18 úno 2021, 18:33
Bydliště: Rotava

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Marekfiat »

Ahoj všem,blíží se mi 40tkm.a nevím zda řešit autorizovaný servis. Auto už není v záruce ale i tak jsem přemýšlel na servisem v Sokolově , je to Algon.
No pár lidí znám co tam jezdilo se svym vozem,i naše firma tam nechává spravovat auta a nikdo není spokojen s prací servisu.Kolega s nima řešil výměnu oleje na firemním autě,no a dali tam asi o litr oleje víc než bx tam mělo být.Tak se ptám ,má někdo z vás nějakou zkušenost se Sokolovským Algonem?
Uživatelský avatar
chrener
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 706
Registrován: 04 bře 2020, 09:48
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od chrener »

@Marekfiat Načo sa pýtaš na servis, o ktorom máš sám negatívne recenzie? Proste tam nelez... Určite v Tvojom okolí je niekto, čo sa zaoberá Fiatmi / Alfami. Alebo proste iba spoľahlivý mechanik, alebo servis, kde si nechaj olej vymeniť a auto po 40000 skontrolovať...
Obrázek
Jeep Renegade 1.4 MultiAir TURBO 127KW 75th Anniversary
Uživatelský avatar
Dawid
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 2108
Registrován: 12 úno 2019, 19:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Dawid »

Marekfiat píše:
01 bře 2021, 10:04
Ahoj všem,blíží se mi 40tkm.a nevím zda řešit autorizovaný servis. Auto už není v záruce ale i tak jsem přemýšlel na servisem v Sokolově , je to Algon.
No pár lidí znám co tam jezdilo se svym vozem,i naše firma tam nechává spravovat auta a nikdo není spokojen s prací servisu.Kolega s nima řešil výměnu oleje na firemním autě,no a dali tam asi o litr oleje víc než bx tam mělo být.Tak se ptám ,má někdo z vás nějakou zkušenost se Sokolovským Algonem?
Osobně bych nešel do servisu, kde mám negativní recenze. Určitě se v okolí najde kvalitní servis, který dokáže olej vyměnit kvalitně a auto prohlídnout. Případně připomenu akci Granex :-)
Obrázek
Marekfiat
Nováček
Nováček
Reactions:
Příspěvky: 23
Registrován: 18 úno 2021, 18:33
Bydliště: Rotava

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od Marekfiat »

chrener píše:
01 bře 2021, 10:39
@Marekfiat Načo sa pýtaš na servis, o ktorom máš sám negatívne recenzie? Proste tam nelez... Určite v Tvojom okolí je niekto, čo sa zaoberá Fiatmi / Alfami. Alebo proste iba spoľahlivý mechanik, alebo servis, kde si nechaj olej vymeniť a auto po 40000 skontrolovať...
Proč se ptám na servis? No protože mě zajímá jestli někdo z nás nebo vás má podobné zkušenosti..nevidím na tom nic špatného.ale díky za názor.
Uživatelský avatar
chrener
Moderátor
Moderátor
Reactions:
Příspěvky: 706
Registrován: 04 bře 2020, 09:48
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od chrener »

Nazdar!
Tak za mňa vrelo odporúčam sieť servisov AutoValas. Majú pobočku FIAT v Košiciach a Smižanoch. Dobrá voľba...
Obrázek
Jeep Renegade 1.4 MultiAir TURBO 127KW 75th Anniversary
bobryaz
Nováček
Nováček
Reactions:
Příspěvky: 8
Registrován: 06 pro 2022, 20:38
Bydliště: Brno

Re: Doporučení na autorizovaný servis

Příspěvek od bobryaz »

Čau,
jezdím cca 8 let v Brně do Motortecu. Ceny dílů sice nastřelený, ale všechno udělali jak měli a většinou ještě ten den, nejpozději do druhýho dne měli hotovo.
Tipo kombi 1.6 multijet lounge
Odpovědět